Dark Fiber Specificaties

Dark Fiber specificaties:
Fiber type Single Mode Fiber (SMF)
Fiber ITU specifications G.652
Center element Non-metallic
Reinforcement Non-metallic
Optical fibres Standard 48v (6×8) SMF
Optional 96v (8×12) SMF
Cable diameter Standard 48v: 11.6 mm
Optional 96v: 14.0 mm
Cable loss
at 1500 nm
at 1310 nm
Max 0.23 dB/km
Max 0.38 dB/km
Polarisation Mode dispersion max 0.5 ps/sqr (km)
Average chromatic dispersion at 1550 nm max 18 ps/(nm*km)
Splicing loss Max of 0.05 dB per single splice
Connector loss Max of 0.5 dB per single connector
Service delevery point 19″ SC/APC ODF panel/
SC/APC ODF wall panel

Single Mode Fiber (SMF): De Single Mode vezel is geschikt voor grotere afstanden en hoge bitrates.
Multi Mode Fiber (MMF): De Multi Mode vezel is geschikt voor kortere afstanden met lagere snelheden, maar met een hogere bandbreedte

Dark Fiber afstandstabel:
SC-type connector Wave-length (nm) Fiber Type Core Size (Micron) Modal Bandwidth (MHz/km) Cable Distance
1000BASE-SX 850 MMF 62.5
62.5
50.0
50.0
160
200
400
500
220 m
275 m
500 m
550 m
1000BASE-LX/LH 1310 MMF 62.5
50.0
50.0
500
400
500
550 m
550 m
550 m
SMF 9/10 N/A 10 km
1000BASE-ZX 1550 SMF N/A N/A 70 to
100 km

DataWeb Dark Fiber is maatwerk. Neem voor meer informatie vrijblijvend contact met ons op.

Waarom DarkFiber?

Wij leveren al meer dan 20 jaar zakelijke internetverbindingen. Eerst koper, nu glasvezel. Wij kennen de markt zo goed dat we altijd de beste oplossing vinden.
FttO bieden wij standaard 1:1 aan. Dat wil zeggen geen overboeking, dus geen andere bedrijven waarmee u de verbinding deelt. Zo bent u verzekerd van uw snelheid. Het verschil merkt u vooral op piekmomenten,

Ze denken goed mee over mogelijke oplossingen

“We begonnen met de behoefte aan een darkfiber verbinding, maar hebben uiteindelijk gekozen voor FttO. Dit was namelijk veel goedkoper. Zonder DarkFiber.nl hadden we dus veel te veel betaald voor onze verbinding.

Adidas

Adidas FttO

Vraag nu FttO aan!

DarkFiber levert FttO Altijd en Overal

Bent u de volgende tevreden klant van ons? Neem contact op voor de mogelijkheden.
Vraag nu FttO aan!